درباره ما

درباره دام پخش:

مجموعه دام پخش در سال ۱۳۹۸، با هدف ارتقای سطح خرید و فروش در صنعت دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل کشور و نزدیکی هرچه بیشتر تولید کننده و مصرف کننده و همچنین ارتقای سطح علمی و افزایش سطح آگاهی فعالان عرصه صنعت تولیدی دام و طیور و آبزیان کشور به دست توانگر متخصصین کشور، دکتر مهرداد پناهی(مدیر عامل)، دکتر مهدی جعفری(مدیر بازرگانی)، دکتر احمد روغنی(مدیر علمی)، راه اندازی گردید .
ما در این مجموعه با راه اندازی چند بخش مختلف شامل : فروشگاه اینترنتی، مجله علمی، سامانه داد و ستد و تالار گفتگو سعی بر این داشته ایم تا همزمان با افزایش سطح علمی مخاطبان خود، چگونگی و نحوه خرید آنها را نیز در راستای خرید اصولی و صحیح اصلاح نموده و آگاهی آنها در زمینه محصولات تولیدی دیگران را ارتقا دهیم .
این مجموعه در همین راستا با راه اندازی سامانه دادوستد دام پخش در کنار فروشگاه اینترنتی، فضایی امن را ایجاد نموده تا فروشنده و خریدار در هر کجای ایران، قادر باشند همدیگر را به آسانی پیدا کرده و محصولات مورد نیاز خود را به سرعت و با قیمت مناسب تهیه نمایند.
این مجموعه در راستای تعهد خود مبنی بر افزایش سطح علمی مخاطبان، با راه اندازی مجله علمی دام پخش سعی نموده است تا با ارائه کاملترین و دقیق ترین مقالات علمی و به روز، در زمینه دام، طیور، آبزیان، اسب، زنبور عسل و حیوانات خانگی تمامی نیازهای علمی مخاطبان خود را پاسخگو باشد.
این مجموعه همچنین با راه اندازی بخش تالار گفتگو در سایت دام پخش بستری را ایجاد نموده تا کارشناسان مختلف صنعت اعم از دامپزشکان، دانشجویان و کلیه متخصصان و صاحب نظران در زمینه صنعت دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل با حضور در انجمن های تخصصی، نسبت به پاسخگویی به سوالات و مشکلات مطرح شده توسط کاربران شرکت کننده در تالار اقدام نمایند.
مجموعه دام پخش بر این باور است که تنها راه کاهش مشکلات صنعت دام، طیور و آبزیان کشور و بهبود شرایط تولید در کشور، افزایش سطح علمی و آگاهی تولید کننده و مصرف کننده و کاهش فاصله مابین آنها می باشد .
ما در این راه دست تمامی تولید کنندگان، متخصصان، دامپزشکان و کلیه فعالان عرصه صنعت دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل کشور را صمیمانه فشرده و تمام قد آماده همکاری با آنها می باشیم .

با ما فردا را امروز تجربه کنید .
“اینجا فرداست”

هدف ما آرامش خاطر شما و سلامت حیوانات شماست.