مشکل پای مرغ مینا

صفحه نخست انجمن ها انجمن پرندگان زینتی مشکل پای مرغ مینا

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده
    montazeri86
    مشارکت کننده

درود به همه ی اعضای سایت محترم دامپخش .من یک مرغ مینا دارم ، مدتیه نمیتونه روی چوب داخل قفس بشینه و پای راستش رو هم بالا میگیره .کف پای راستش یک زخم داره که وقتی دست بهش میزنم خیلی درد داره، چکار باید بکنم ؟ داره روز به روز لاغرتر و ضعیف تر میشه و حرف زدنش هم خیلی کم شده . خواهشا راهنماییم کنید . ممنون

roghani.ahmad
    مشارکت کننده

سلام دوست عزیز
    احتمالا مرغ مینات به بیماری زگیل یا میخچه پا مبتلا شده و دلیل عمده اونم احتمالا مشکل چوب یا مشکل کف قفسه البته شما باید حتما پرنده تونو در اسرع وقت به نزدیک ترین دکتر دامپزشک منطقه تون نشون بدی علی الحساب تا رسیدن به دکتر پای پرنده رو با ضدعفونی بر پایه بنزلکلونیوم یا پراکسید هیدروژن نقره به صورت غوط وری شستشو بده و از پماد تریامیسنولون ان ان و پماد عسل به صورت ترکیبی روی زخم پاش استفاده کن تا اونو نزد دکترت ببری و تشخیص قطعی برات بده
    روز و شب خوش

drhosseini
    مشارکت کننده

درود وقت بخیر . بنظر منم مخچه پا هستش همونطور که دوستمون گفتن شستشو کنیدوحتما به دامپزشک مراجعه کنید .

montazeri86
    مشارکت کننده

ممنون از پاسخ کامل وجامعنون . پاش روشستشو میکنم و با همون پماد ان ان میبندم .فردا میبرمش دکتر .راستش من فکر میکردم چیزی داخل پاش رفته باشه . چوب و کف قفس هم بنظر سالممیانولیاونا روهم چک میکنم . بازم تشکر از پاسخهاتون

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.